Δικτυακά Net Optic Οπτικές Ινες shop Ηλεκτρονικό Κατάστημα eshop Υπολογιστές ΘράκηΜακεδονία Αλεξανδρούπολη Κομοτηνή Ξάνθη Καβάλα Δράμα Ορεστιάδα- @Shop

@Shop
Άμεση Τεχνική Online Υποστήριξη
Alpha Online Τεχνική Υποστήριξη
Δείτε εδώ πλήρεις λύσεις πληροφορικής με το κλειδί στο χέρι με την φροντίδα & την μελέτη των μηχανικών μας
Μία λύση για κάθε ανάγκη
Δείτε εδώ μια επιλεγμένη προσφορά που δεν θα συναντήσετε πουθενά αλλού με εγγύηση χαμηλότερης τιμής
@Shop Προσφορά!
Ο λογαριασμός μου   Περιεχόμενα καλαθιού  Ολοκλήρωση αγοράς  Επικοινωνία


  Αρχική σελίδα » Δικτυακά » Net Optic Οπτικές Ινες

Δειτε εδώ τις τελευταίες παραλαβές και νέες κυκλοφορίες

Κατηγορίες
   Ανακατασκευασμένα Refurbished (63)

 Έξυπνο Σπίτι - Iot (25)

 Ολοκληρωμένες Λύσεις (10)

 Υπολογιστές - NB-> (58)

 Hardware-> (606)

 Περιφερειακά-> (1017)

 Επαγγελματικός Εξοπλισμός-> (14)

 Τηλεφωνία - Κέντρα-> (98)

 Barcode ΕΑΦΔΣΣ Καταμετρητές POS-> (107)

 Λογισμικό-> (182)

 Καλώδια - Βύσματα-> (581)

 Δικτυακά-> (614)

   Net Καλώδια Δικτυακά Τηλεφωνικά (79)
   Net Optic Οπτικές Ινες (26)
   Net Switch (56)
   Net Wireless (84)
   Net Routing (23)
   Net IP Technology (31)
   Net Παθητικά (124)
   Net ADSL/VDSL (26)
   Net KVM (9)
   Net Διάφορα (20)
   Net Συστήματα Παρακολούθησης (55)
   Net Καλώδια Πρίζες Βύσματα (52)
   Net Συστήματα Nas Storage (8)
   Net PowerLine - POE (21)
 Satellite TV - Digea -Κινητή PDA-> (90)

 Υπηρεσίες - Internet-> (55)

 Αναλώσιμα Χαρτικά-> (1261)

 Μπαταρίες-> (228)

 Παιχνίδια-Games-> (97)

 Δώρα-> (16)

 Εργαλεία - Tools (35)

 Stock-Second-> (316)

 Ενέργεια Θέρμανση Φωτοβολταϊκά-> (13)

 
 
Προσφορές Περισσότερα
  Disney USB Optical Mini Mouse TOY STORY
Disney USB Optical Mini Mouse TOY STORY
13,95 €
4,99 €
 
 
Επιλογές Πελατών
 
01.TP-Link Optical Converter RJ45 1000TX to Fiber Optic SC Gigabit
02.Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC SC-SC 20m 50/125 DUPLEX LSZH
 
 
Κριτικές Περισσότερα
 
Αριστείδης Πρόγραμμα Εφημεριών Φαρμακείων-Βενζινάδικων
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ 22/12/2011 Εγ-
κατάσταση του προγράμματος Αρισ ..

5 από 5 αστέρια!
 
 
Online Χρήστες
  Επισκέπτες: 35
Συνολικά Προϊόντα: 5455
Περισσότεροι: 682
20993433 Επισκέψεις από: 10-04-2004

Προβολές Σελίδων: 81582370
 
 
Προβολή: 
Ταξινόμηση Προϊόντων κατά :  
Αναλυτικά:
Ολες οι τιμές περιλαμβάνουν ΦΠΑ.
Τα είδη ενημερώνονται συνεχώς σε τιμές και διαθεσιμότητα. Αμεση επικοινωνία: 2551038444
Εμφάνιση 1 έως 26 (από 26 προϊόντα) Αποτελέσματα:  1 
    Όνομα Προϊόντος    Διαθεσιμότητα   Τιμή   Αγορά Τώρα 
 EFB COUPLER LC DUPLEX SINGLEMODE 53350.31   EFB COUPLER LC DUPLEX SINGLEMODE 53350.31
[Λεπτομέρειες...]
 ΑΜΕΣΑ εντός 24Ω
ΑΜΕΣΑ εντός 24Ω 
 4,19 €  Αγορά 
 EFB COUPLER SC Duplex Singlemode 53316.3   EFB COUPLER SC Duplex Singlemode 53316.3
[Λεπτομέρειες...]
 Επικοινωνήστε
Επικοινωνήστε 
 4,09 €  Αγορά 
 Level One MEDIA Optical Converter 100TX TO 100FX GVT-4001   Level One MEDIA Optical Converter 100TX TO 100FX GVT-4001
[Λεπτομέρειες...]
 Επικοινωνήστε
Επικοινωνήστε 
 170,50 €  Αγορά 
 TP-LINK MC110CS Media converter SM SC 100BASE-FX   TP-LINK MC110CS Media converter SM SC 100BASE-FX
[Λεπτομέρειες...]
 Παραγγελία
Παραγγελία 
 31,61 €  Αγορά 
 TP-Link Optical Converter RJ45 1000TX to Fiber Optic SC Gigabit   TP-Link Optical Converter RJ45 1000TX to Fiber Optic SC Gigabit
[Λεπτομέρειες...]
 Επικοινωνήστε
Επικοινωνήστε 
 106,68 €  Αγορά 
 Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC F/O OUTDOORCABLE SC/SC 500M   Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC F/O OUTDOORCABLE SC/SC 500M
[Λεπτομέρειες...]
 Επικοινωνήστε
Επικοινωνήστε 
 1.245,33 €  Αγορά 
 Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC LC-LC 1m Duplex/Multimode   Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC LC-LC 1m Duplex/Multimode
[Λεπτομέρειες...]
 Επικοινωνήστε
Επικοινωνήστε 
 19,34 €  Αγορά 
 Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC LC-LC 20m 9/125 LSZH   Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC LC-LC 20m 9/125 LSZH
[Λεπτομέρειες...]
 Επικοινωνήστε
Επικοινωνήστε 
 37,81 €  Αγορά 
 Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC LC-LC 30m  62,5/125   Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC LC-LC 30m 62,5/125
[Λεπτομέρειες...]
 Επικοινωνήστε
Επικοινωνήστε 
 108,50 €  Αγορά 
 Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC LC-LC 5m 9/125 LSZH   Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC LC-LC 5m 9/125 LSZH
[Λεπτομέρειες...]
 ΑΜΕΣΑ εντός 24Ω
ΑΜΕΣΑ εντός 24Ω 
 18,75 €  Αγορά 
 Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC LC-SC 2m Duplex/Multimode   Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC LC-SC 2m Duplex/Multimode
[Λεπτομέρειες...]
 Επικοινωνήστε
Επικοινωνήστε 
 17,73 €  Αγορά 
 Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC LC-SC 3m 9/125 SingleMode LSZH   Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC LC-SC 3m 9/125 SingleMode LSZH
[Λεπτομέρειες...]
 Επικοινωνήστε
Επικοινωνήστε 
 21,28 €  Αγορά 
 Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC SC-SC 10M 62.5/125   Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC SC-SC 10M 62.5/125
[Λεπτομέρειες...]
 Επικοινωνήστε
Επικοινωνήστε 
 30,79 €  Αγορά 
 Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC SC-SC 20m 50/125 DUPLEX LSZH   Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC SC-SC 20m 50/125 DUPLEX LSZH
[Λεπτομέρειες...]
 Επικοινωνήστε
Επικοινωνήστε 
 37,45 €  Αγορά 
 Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC SC-SC 20m 9/125μ SingleMode   Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC SC-SC 20m 9/125μ SingleMode
[Λεπτομέρειες...]
 Επικοινωνήστε
Επικοινωνήστε 
 30,30 €  Αγορά 
 Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC SC-SC 2M 62.5/125   Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC SC-SC 2M 62.5/125
[Λεπτομέρειες...]
 Επικοινωνήστε
Επικοινωνήστε 
 13,78 €  Αγορά 
 Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC SC/SC 4G 100M   Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC SC/SC 4G 100M
[Λεπτομέρειες...]
 Επικοινωνήστε
Επικοινωνήστε 
 572,88 €  Αγορά 
 Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC ST-ST 1M 9/125 Singlemode   Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC ST-ST 1M 9/125 Singlemode
[Λεπτομέρειες...]
 Επικοινωνήστε
Επικοινωνήστε 
 14,80 €  Αγορά 
 Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC ST-ST 2M 62.5/125   Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC ST-ST 2M 62.5/125
[Λεπτομέρειες...]
 Επικοινωνήστε
Επικοινωνήστε 
 14,80 €  Αγορά 
 Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC ST-ST 3M 50/125   Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC ST-ST 3M 50/125
[Λεπτομέρειες...]
 Επικοινωνήστε
Επικοινωνήστε 
 14,80 €  Αγορά 
 Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC ST-ST 5M 62.5/125   Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC ST-ST 5M 62.5/125
[Λεπτομέρειες...]
 Επικοινωνήστε
Επικοινωνήστε 
 20,15 €  Αγορά 
 Καλώδιο οπτικής ίνας HQB-012/5 BLISTER 5m   Καλώδιο οπτικής ίνας HQB-012/5 BLISTER 5m
[Λεπτομέρειες...]
 Επικοινωνήστε
Επικοινωνήστε 
 7,52 €  Αγορά 
 Καλώδιο Οπτικής Ινας Σύνδεσης Συσκευών Ηχου 1,5 μέτρα   Καλώδιο Οπτικής Ινας Σύνδεσης Συσκευών Ηχου 1,5 μέτρα
[Λεπτομέρειες...]
 Επικοινωνήστε
Επικοινωνήστε 
 2,51 €  Αγορά 
 Καλώδιο οπτικό Patch ST Optical Fiber Pigtail 1m 62,5/125   Καλώδιο οπτικό Patch ST Optical Fiber Pigtail 1m 62,5/125
[Λεπτομέρειες...]
 Επικοινωνήστε
Επικοινωνήστε 
 9,30 €  Αγορά 
 Καλώδιο οπτικό Patch ST-SC Optical Fiber Patch Chord 2m 62,5/125   Καλώδιο οπτικό Patch ST-SC Optical Fiber Patch Chord 2m 62,5/125
[Λεπτομέρειες...]
 Επικοινωνήστε
Επικοινωνήστε 
 13,78 €  Αγορά 
 Καλώδιο οπτικό Patch ST-ST Optical Fiber Patch Chord 1m 62,5/125   Καλώδιο οπτικό Patch ST-ST Optical Fiber Patch Chord 1m 62,5/125
[Λεπτομέρειες...]
 ΑΜΕΣΑ εντός 24Ω
ΑΜΕΣΑ εντός 24Ω 
 5,58 €  Αγορά 
Εμφάνιση 1 έως 26 (από 26 προϊόντα) Αποτελέσματα:  1 
Δειτε εδώ τις προσφορές του eshop

Καλάθι αγορών Περισσότερα
 
Άδειο καλάθι
Άδειο καλάθι
 
 
On-line Υποστήριξη
  Τεχνική Online Βοήθεια Alpha TechTEAM [επιλέξτε εκτέλεση] τηλ. 2551038444 εσωτ. 100

Alpha ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΑΕ
Προφίλ Facebook του/της Alpha ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΑΕ
 
 
Είσοδος Πελατών
 
Καλώς ήλθατε

E-Mail (Ηλ. Διεύθυνση):
Κωδικός:
Ξεχάσατε τον κωδικό σας;


 
 
Νέα προϊόντα Περισσότερα
   
 
Πληροφορίες
  - Όροι Χρήσης - Πληρωμές

- Δήλωση Απορρήτου

- Τρόποι Αποστολής

- Η Εταιρεία

- Όλοι Οι Κατασκευαστές

- Επικοινωνία

- Χάρτης Ιστότοπου
 
 


Alpha Πληροφορική Α.Ε
Η Εταιρία
Υπηρεσίες
Προιόντα Λογισμικού
eΔΑΠΥ Μηχανογράφηση για Ιατροτεχνολογικές επιχειρήσεις


 
 

@shop Alpha ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΑΕ
Πληροφορική Για Επιχειρήσεις
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ | ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ | ΚΟΜΟΤΗΝΗ
24h Online Shop
Τηλ: 2551038444 - Fax: 2551038282
Copyright © 2020 @Shop