@shop Ηλεκτρονικό Κατάστημα eshop Υπολογιστές Θράκη-Μακεδονία Αλεξανδρούπολη Κομοτηνή Ξάνθη Καβάλα Δράμα Ορεστιάδα@Shop

@Shop
Άμεση Τεχνική Online Υποστήριξη
Alpha Online Τεχνική Υποστήριξη
Δείτε εδώ πλήρεις λύσεις πληροφορικής με το κλειδί στο χέρι με την φροντίδα & την μελέτη των μηχανικών μας
Μία λύση για κάθε ανάγκη
Δείτε εδώ μια επιλεγμένη προσφορά που δεν θα συναντήσετε πουθενά αλλού με εγγύηση χαμηλότερης τιμής
@Shop Προσφορά!
Ο λογαριασμός μου   Περιεχόμενα καλαθιού  Ολοκλήρωση αγοράς  Επικοινωνία


  Αρχική σελίδα » OEM-Διάφοροι

Δειτε εδώ τις τελευταίες παραλαβές και νέες κυκλοφορίες

Κατηγορίες
   Ανακατασκευασμένα Refurbished

 Έξυπνο Σπίτι - Iot

 Ολοκληρωμένες Λύσεις

 Υπολογιστές - NB->

 Hardware->

 Περιφερειακά->

 Επαγγελματικός Εξοπλισμός->

 Τηλεφωνία - Κέντρα->

 Barcode ΕΑΦΔΣΣ Καταμετρητές POS->

 Λογισμικό->

 Καλώδια - Βύσματα->

 Δικτυακά->

 Satellite TV - Digea -Κινητή PDA->

 Υπηρεσίες - Internet->

 Αναλώσιμα Χαρτικά->

 Μπαταρίες->

 Παιχνίδια-Games->

 Δώρα->

 Εργαλεία - Tools

 Stock-Second->

 Green Οικολογικά Προιόντα

 Ενέργεια Θέρμανση Φωτοβολταϊκά

 
 
Προσφορές Περισσότερα
  Allied Telesys Router ADSL AT-iMG634W Annex A / B VOIP 2x FXS
Allied Telesys Router ADSL AT-iMG634W Annex A / B VOIP 2x FXS
62,00 €
15,00 €
 
 
Επιλογές Πελατών
 
01.Τροφοδοτικό 12V DC 500mA OEM RD1200500-C55 Router Modem ZTE
02.Hard Disk Data Recover Σκληρού Δίσκου Ανάκτηση Δεδομένων (EL)
03.Θερμικά Ρολά Αριθμομηχανών-Ταμειακών-ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΑΦΔΣΣ 57x50mm
04.ΘΗΚΗ CD - DVD ROM ΠΛΑΣΤΙΚΟ SINGLE Slim Αδεια Θήκη CD/DVD
05.ΔΙΣΚΕΤΕΣ 3.5" Formatted 1,44Mb (Συσκευασία 10 τεμάχια Κουτί)
06.Θερμικά Ρολά Ταμειακών - POS ΕΚΤΥΠΩΤΩΝ 80mmX80m 80x73mm
07.Φις Ακροδέκτης Βύσμα RJ-11 Connector Τηλεφωνικός 6P4C RJ11
08.Lenovo G530 T3400 2,16GHz/3Gb/120GbSSDnew/DRW/VHP #RFB
09.Μπαταρία Συσσωρευτής 12V-7.2Ah Battery για UPS 151x65x94 Ultra
10.Ακουστικά-Μικρόφωνο CANYON Headband ΣΤΕΡΕΟΦΩΝΙΚΑ (CNR-HS8)
 
 
Κριτικές Περισσότερα
 
Συμβόλαιο Τεχνικής Υποστήριξης & Online Support - Backup (Θράκη)
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ 12-5-2011 Την πλήρη Μηχανογραφική Υποστήριξη ..
5 από 5 αστέρια!
 
 
Online Χρήστες
  Επισκέπτες: 61
Συνολικά Προϊόντα: 5732
Περισσότεροι: 682
19222486 Επισκέψεις από: 10-04-2004

Προβολές Σελίδων: 74546695
 
 
Προβολή: 
Ταξινόμηση Προϊόντων κατά :  
Αναλυτικά:
Ολες οι τιμές περιλαμβάνουν ΦΠΑ.
Τα είδη ενημερώνονται συνεχώς σε τιμές και διαθεσιμότητα. Αμεση επικοινωνία: 2551038444
Εμφάνιση 1861 έως 1890 (από 2613 προϊόντα) Αποτελέσματα: [<< Προηγ.]  ... 61  62  63  64  65 ...  [Επομ. >>] 
    Όνομα Προϊόντος    Διαθεσιμότητα   Τιμή   Αγορά Τώρα 
Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC LC-LC 20m 9/125 LSZH Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC LC-LC 20m 9/125 LSZH
[Λεπτομέρειες...]
 Επικοινωνήστε
Επικοινωνήστε 
 37,81 €  Αγορά 
Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC LC-LC 30m  62,5/125 Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC LC-LC 30m 62,5/125
[Λεπτομέρειες...]
 Επικοινωνήστε
Επικοινωνήστε 
 108,50 €  Αγορά 
Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC LC-LC 5m 9/125 LSZH Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC LC-LC 5m 9/125 LSZH
[Λεπτομέρειες...]
 ΑΜΕΣΑ εντός 24Ω
ΑΜΕΣΑ εντός 24Ω 
 18,75 €  Αγορά 
Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC LC-SC 2m Duplex/Multimode Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC LC-SC 2m Duplex/Multimode
[Λεπτομέρειες...]
 Επικοινωνήστε
Επικοινωνήστε 
 17,73 €  Αγορά 
Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC LC-SC 3m 9/125 SingleMode LSZH Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC LC-SC 3m 9/125 SingleMode LSZH
[Λεπτομέρειες...]
 Επικοινωνήστε
Επικοινωνήστε 
 21,28 €  Αγορά 
Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC SC-SC 10M 62.5/125 Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC SC-SC 10M 62.5/125
[Λεπτομέρειες...]
 Επικοινωνήστε
Επικοινωνήστε 
 30,79 €  Αγορά 
Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC SC-SC 20m 50/125 DUPLEX LSZH Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC SC-SC 20m 50/125 DUPLEX LSZH
[Λεπτομέρειες...]
 Επικοινωνήστε
Επικοινωνήστε 
 37,45 €  Αγορά 
Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC SC-SC 20m 9/125μ SingleMode Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC SC-SC 20m 9/125μ SingleMode
[Λεπτομέρειες...]
 Επικοινωνήστε
Επικοινωνήστε 
 30,30 €  Αγορά 
Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC SC-SC 2M 62.5/125 Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC SC-SC 2M 62.5/125
[Λεπτομέρειες...]
 Επικοινωνήστε
Επικοινωνήστε 
 13,78 €  Αγορά 
Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC SC/SC 4G 100M Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC SC/SC 4G 100M
[Λεπτομέρειες...]
 Επικοινωνήστε
Επικοινωνήστε 
 572,88 €  Αγορά 
Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC ST-ST 1M 62.5/125 Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC ST-ST 1M 62.5/125
[Λεπτομέρειες...]
 Επικοινωνήστε
Επικοινωνήστε 
 12,77 €  Αγορά 
Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC ST-ST 1M 9/125 Singlemode Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC ST-ST 1M 9/125 Singlemode
[Λεπτομέρειες...]
 Επικοινωνήστε
Επικοινωνήστε 
 13,20 €  Αγορά 
Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC ST-ST 2M 62.5/125 Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC ST-ST 2M 62.5/125
[Λεπτομέρειες...]
 Επικοινωνήστε
Επικοινωνήστε 
 13,78 €  Αγορά 
Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC ST-ST 3M 50/125 Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC ST-ST 3M 50/125
[Λεπτομέρειες...]
 Επικοινωνήστε
Επικοινωνήστε 
 14,80 €  Αγορά 
Καλώδιο Οπτικής Ινας Σύνδεσης Συσκευών Ηχου 1,5 μέτρα Καλώδιο Οπτικής Ινας Σύνδεσης Συσκευών Ηχου 1,5 μέτρα
[Λεπτομέρειες...]
 Επικοινωνήστε
Επικοινωνήστε 
 2,51 €  Αγορά 
Καλώδιο οπτικό Patch ST Optical Fiber Pigtail 1m 62,5/125 Καλώδιο οπτικό Patch ST Optical Fiber Pigtail 1m 62,5/125
[Λεπτομέρειες...]
 Επικοινωνήστε
Επικοινωνήστε 
 9,30 €  Αγορά 
Καλώδιο οπτικό Patch ST-SC Optical Fiber Patch Chord 2m 62,5/125 Καλώδιο οπτικό Patch ST-SC Optical Fiber Patch Chord 2m 62,5/125
[Λεπτομέρειες...]
 Επικοινωνήστε
Επικοινωνήστε 
 13,78 €  Αγορά 
Καλώδιο οπτικό Patch ST-ST Optical Fiber Patch Chord 1m 62,5/125 Καλώδιο οπτικό Patch ST-ST Optical Fiber Patch Chord 1m 62,5/125
[Λεπτομέρειες...]
 ΑΜΕΣΑ εντός 24Ω
ΑΜΕΣΑ εντός 24Ω 
 5,58 €  Αγορά 
Καλώδιο Παράλληλο 1,8m Centronics Parallel Εκτυπωτή Θωρακισμένο Καλώδιο Παράλληλο 1,8m Centronics Parallel Εκτυπωτή Θωρακισμένο
[Λεπτομέρειες...]
 ΑΠΟΘΗΚΗ σε 3-7Η
ΑΠΟΘΗΚΗ σε 3-7Η 
 6,18 €  Αγορά 
Καλώδιο Παράλληλο 10m  Centronics Parallel Εκτυπωτή Καλώδιο Παράλληλο 10m Centronics Parallel Εκτυπωτή
[Λεπτομέρειες...]
 Επικοινωνήστε
Επικοινωνήστε 
 12,15 €  Αγορά 
Καλώδιο Παράλληλο 10m Centronics Parallel Εκτυπωτή 25M/36M Centr Καλώδιο Παράλληλο 10m Centronics Parallel Εκτυπωτή 25M/36M Centr
[Λεπτομέρειες...]
 ΑΜΕΣΑ εντός 24Ω
ΑΜΕΣΑ εντός 24Ω 
 12,15 €  Αγορά 
Καλώδιο Παράλληλο 3m Centronics Parallel Εκτυπωτή Θωρακισμένο Καλώδιο Παράλληλο 3m Centronics Parallel Εκτυπωτή Θωρακισμένο
[Λεπτομέρειες...]
 Επικοινωνήστε
Επικοινωνήστε 
 9,67 €  Αγορά 
Καλώδιο Παράλληλο 5m Centronics Parallel Εκτυπωτή Καλώδιο Παράλληλο 5m Centronics Parallel Εκτυπωτή
[Λεπτομέρειες...]
 ΑΠΟΘΗΚΗ σε 3-7Η
ΑΠΟΘΗΚΗ σε 3-7Η 
 8,52 €  Αγορά 
Καλώδιο Παράλληλο 5m Centronics Parallel Εκτυπωτή Θωρακισμένο Καλώδιο Παράλληλο 5m Centronics Parallel Εκτυπωτή Θωρακισμένο
[Λεπτομέρειες...]
 Επικοινωνήστε
Επικοινωνήστε 
 6,36 €  Αγορά 
Καλώδιο Παράλληλο Προέκταση 1,8m Parallel Extension DB25 Καλώδιο Παράλληλο Προέκταση 1,8m Parallel Extension DB25
[Λεπτομέρειες...]
 ΑΠΟΘΗΚΗ σε 3-7Η
ΑΠΟΘΗΚΗ σε 3-7Η 
 5,01 €  Αγορά 
Καλώδιο Προέκταση 4Pin Power Cable για μητρική M/F Male/Feamle Καλώδιο Προέκταση 4Pin Power Cable για μητρική M/F Male/Feamle
[Λεπτομέρειες...]
 ΑΠΟΘΗΚΗ σε 3-7Η
ΑΠΟΘΗΚΗ σε 3-7Η 
 1,71 €  Αγορά 
Καλώδιο Προέκταση Σούκο 3 x 1,5, 3m SAS 100-10-002 Καλώδιο Προέκταση Σούκο 3 x 1,5, 3m SAS 100-10-002
[Λεπτομέρειες...]
 ΑΠΟΘΗΚΗ σε 3-7Η
ΑΠΟΘΗΚΗ σε 3-7Η 
 8,09 €  Αγορά 
Καλώδιο προέκτασης USB 3.0 A αρσ. - USB 3.0 A θηλ. 2m Καλώδιο προέκτασης USB 3.0 A αρσ. - USB 3.0 A θηλ. 2m
[Λεπτομέρειες...]
 ΑΜΕΣΑ εντός 24Ω
ΑΜΕΣΑ εντός 24Ω 
 5,59 €  Αγορά 
Καλώδιο Προέκτασης Δεδομένων & Τροφοδοσίας SATΑ Καλώδιο Προέκτασης Δεδομένων & Τροφοδοσίας SATΑ
[Λεπτομέρειες...]
 ΑΜΕΣΑ εντός 24Ω
ΑΜΕΣΑ εντός 24Ω 
 4,28 €  Αγορά 
Καλώδιο Ρεύματος - Τροφοδοσία Power Cable 1m ΡΕΥΜΑΤΟΣ Καλώδιο Ρεύματος - Τροφοδοσία Power Cable 1m ΡΕΥΜΑΤΟΣ
[Λεπτομέρειες...]
 ΑΠΟΘΗΚΗ σε 3-7Η
ΑΠΟΘΗΚΗ σε 3-7Η 
 1,06 €  Αγορά 
Εμφάνιση 1861 έως 1890 (από 2613 προϊόντα) Αποτελέσματα: [<< Προηγ.]  ... 61  62  63  64  65 ...  [Επομ. >>] 
Δειτε εδώ τις προσφορές του eshop

Καλάθι αγορών Περισσότερα
 
Άδειο καλάθι
Άδειο καλάθι
 
 
On-line Υποστήριξη
  Τεχνική Online Βοήθεια Alpha TechTEAM [επιλέξτε εκτέλεση] τηλ. 2551038444 εσωτ. 100

Alpha ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΑΕ
Προφίλ Facebook του/της Alpha ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΑΕ
 
 
Είσοδος Πελατών
 
Καλώς ήλθατε

E-Mail (Ηλ. Διεύθυνση):
Κωδικός:
Ξεχάσατε τον κωδικό σας;


 
 
Νέα προϊόντα Περισσότερα
   
 
Πληροφορίες
  - Όροι Χρήσης - Πληρωμές

- Δήλωση Απορρήτου

- Τρόποι Αποστολής

- Η Εταιρεία

- Όλοι Οι Κατασκευαστές

- Επικοινωνία

- Χάρτης Ιστότοπου
 
 


Alpha Πληροφορική Α.Ε
Η Εταιρία
Υπηρεσίες
Προιόντα Λογισμικού
eThraki.com ενημέρωση


 
 

@shop Alpha ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΑΕ
Πληροφορική Για Επιχειρήσεις
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ | ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ | ΚΟΜΟΤΗΝΗ
24h Online Shop
Τηλ: 2551038444 - Fax: 2551038282
Copyright © 2019 @Shop