@shop Ηλεκτρονικό Κατάστημα eshop Υπολογιστές Θράκη-Μακεδονία Αλεξανδρούπολη Κομοτηνή Ξάνθη Καβάλα Δράμα Ορεστιάδα@Shop

@Shop
Άμεση Τεχνική Online Υποστήριξη
Alpha Online Τεχνική Υποστήριξη
Δείτε εδώ πλήρεις λύσεις πληροφορικής με το κλειδί στο χέρι με την φροντίδα & την μελέτη των μηχανικών μας
Μία λύση για κάθε ανάγκη
Δείτε εδώ μια επιλεγμένη προσφορά που δεν θα συναντήσετε πουθενά αλλού με εγγύηση χαμηλότερης τιμής
@Shop Προσφορά!
Ο λογαριασμός μου   Περιεχόμενα καλαθιού  Ολοκλήρωση αγοράς  Επικοινωνία


  Αρχική σελίδα » OEM-Διάφοροι

Δειτε εδώ τις τελευταίες παραλαβές και νέες κυκλοφορίες

Κατηγορίες
   Ανακατασκευασμένα Refurbished

 Έξυπνο Σπίτι - Iot

 Ολοκληρωμένες Λύσεις

 Υπολογιστές - NB->

 Hardware->

 Περιφερειακά->

 Επαγγελματικός Εξοπλισμός->

 Τηλεφωνία - Κέντρα->

 Barcode ΕΑΦΔΣΣ Καταμετρητές POS->

 Λογισμικό->

 Καλώδια - Βύσματα->

 Δικτυακά->

 Satellite TV - Digea -Κινητή PDA->

 Υπηρεσίες - Internet->

 Αναλώσιμα Χαρτικά->

 Μπαταρίες->

 Παιχνίδια-Games->

 Δώρα->

 Εργαλεία - Tools

 Stock-Second->

 Green Οικολογικά Προιόντα

 Ενέργεια Θέρμανση Φωτοβολταϊκά

 
 
Επιλογές Πελατών
 
01.Τροφοδοτικό 12V DC 500mA OEM RD1200500-C55 Router Modem ZTE
02.Hard Disk Data Recover Σκληρού Δίσκου Ανάκτηση Δεδομένων (EL)
03.Θερμικά Ρολά Αριθμομηχανών-Ταμειακών-ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΑΦΔΣΣ 57x50mm
04.ΘΗΚΗ CD - DVD ROM ΠΛΑΣΤΙΚΟ SINGLE Slim Αδεια Θήκη CD/DVD
05.ΔΙΣΚΕΤΕΣ 3.5" Formatted 1,44Mb (Συσκευασία 10 τεμάχια Κουτί)
06.Θερμικά Ρολά Ταμειακών - POS ΕΚΤΥΠΩΤΩΝ 80mmX80m 80x73mm
07.Φις Ακροδέκτης Βύσμα RJ-11 Connector Τηλεφωνικός 6P4C RJ11
08.Lenovo G530 T3400 2,16GHz/3Gb/120GbSSDnew/DRW/VHP #RFB
09.Μπαταρία Συσσωρευτής 12V-7.2Ah Battery για UPS 151x65x94 Ultra
10.Ακουστικά-Μικρόφωνο CANYON Headband ΣΤΕΡΕΟΦΩΝΙΚΑ (CNR-HS8)
 
 
Κριτικές Περισσότερα
 
Αριστείδης Πρόγραμμα Εφημεριών Φαρμακείων-Βενζινάδικων
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ 1/12/2011 Εγκ-
ατάσταση του προγράμματος Αριστ ..

5 από 5 αστέρια!
 
 
Online Χρήστες
  Επισκέπτες: 7
Συνολικά Προϊόντα: 5760
Περισσότεροι: 682
19454728 Επισκέψεις από: 10-04-2004

Προβολές Σελίδων: 75500289
 
 
Προβολή: 
Ταξινόμηση Προϊόντων κατά :  
Αναλυτικά:
Ολες οι τιμές περιλαμβάνουν ΦΠΑ.
Τα είδη ενημερώνονται συνεχώς σε τιμές και διαθεσιμότητα. Αμεση επικοινωνία: 2551038444
Εμφάνιση 1861 έως 1890 (από 2631 προϊόντα) Αποτελέσματα: [<< Προηγ.]  ... 61  62  63  64  65 ...  [Επομ. >>] 
    Όνομα Προϊόντος    Διαθεσιμότητα   Τιμή   Αγορά Τώρα 
Καλώδιο Οθόνης VGA 5m HD15M/15F Male/Female High Quality Καλώδιο Οθόνης VGA 5m HD15M/15F Male/Female High Quality
[Λεπτομέρειες...]
 ΑΜΕΣΑ εντός 24Ω
ΑΜΕΣΑ εντός 24Ω 
 7,52 €  Αγορά 
Καλώδιο Οθόνης VGA 5m HD15M/15M Male/Male High Quality Καλώδιο Οθόνης VGA 5m HD15M/15M Male/Male High Quality
[Λεπτομέρειες...]
 ΑΜΕΣΑ εντός 24Ω
ΑΜΕΣΑ εντός 24Ω 
 7,52 €  Αγορά 
Καλώδιο Οθόνης VGA 6m 15M/15F HQ Male/Female Roline 11.04.5356 Καλώδιο Οθόνης VGA 6m 15M/15F HQ Male/Female Roline 11.04.5356
[Λεπτομέρειες...]
 ΑΠΟΘΗΚΗ σε 3-7Η
ΑΠΟΘΗΚΗ σε 3-7Η 
 13,25 €  Αγορά 
Καλώδιο Οθόνης VGA 6m 15M/15M HQ Male/Male Roline 11.04.5256 Καλώδιο Οθόνης VGA 6m 15M/15M HQ Male/Male Roline 11.04.5256
[Λεπτομέρειες...]
 ΑΠΟΘΗΚΗ σε 3-7Η
ΑΠΟΘΗΚΗ σε 3-7Η 
 13,25 €  Αγορά 
Καλώδιο Οθόνης από DisplayPort σε DVI-D Dual 1,8m M/M Καλώδιο Οθόνης από DisplayPort σε DVI-D Dual 1,8m M/M
[Λεπτομέρειες...]
 ΑΠΟΘΗΚΗ σε 3-7Η
ΑΠΟΘΗΚΗ σε 3-7Η 
 13,70 €  Αγορά 
Καλώδιο Οθόνης από DisplayPort σε HDMI 1,8m M/M Καλώδιο Οθόνης από DisplayPort σε HDMI 1,8m M/M
[Λεπτομέρειες...]
 ΑΜΕΣΑ εντός 2-3Η
ΑΜΕΣΑ εντός 2-3Η 
 12,09 €  Αγορά 
Καλώδιο Οθόνης από DisplayPort σε HDMI 2m M/M Καλώδιο Οθόνης από DisplayPort σε HDMI 2m M/M
[Λεπτομέρειες...]
 ΑΜΕΣΑ εντός 24Ω
ΑΜΕΣΑ εντός 24Ω 
 14,20 €  Αγορά 
Καλώδιο Οθόνης από DisplayPort σε HDMI 3m M/M Καλώδιο Οθόνης από DisplayPort σε HDMI 3m M/M
[Λεπτομέρειες...]
 ΑΠΟΘΗΚΗ σε 3-7Η
ΑΠΟΘΗΚΗ σε 3-7Η 
 15,31 €  Αγορά 
Καλώδιο Οθόνης από HDMI σε DVI-D Dual 1,5m M/M Καλώδιο Οθόνης από HDMI σε DVI-D Dual 1,5m M/M
[Λεπτομέρειες...]
 ΑΜΕΣΑ εντός 24Ω
ΑΜΕΣΑ εντός 24Ω 
 5,64 €  Αγορά 
Καλώδιο Οθόνης από HDMI σε DVI-D Dual 1,5m M/M Gold Plated Καλώδιο Οθόνης από HDMI σε DVI-D Dual 1,5m M/M Gold Plated
[Λεπτομέρειες...]
 ΑΠΟΘΗΚΗ σε 3-7Η
ΑΠΟΘΗΚΗ σε 3-7Η 
 9,19 €  Αγορά 
Καλώδιο Οθόνης από HDMI σε DVI-D Dual 20m M/M Gold Plated Καλώδιο Οθόνης από HDMI σε DVI-D Dual 20m M/M Gold Plated
[Λεπτομέρειες...]
 ΑΜΕΣΑ εντός 2-3Η
ΑΜΕΣΑ εντός 2-3Η 
 49,91 €  Αγορά 
Καλώδιο Οθόνης από HDMI σε DVI-D Dual 3m M/M Gold Plated Καλώδιο Οθόνης από HDMI σε DVI-D Dual 3m M/M Gold Plated
[Λεπτομέρειες...]
 ΑΠΟΘΗΚΗ σε 3-7Η
ΑΠΟΘΗΚΗ σε 3-7Η 
 10,48 €  Αγορά 
Καλώδιο Οθόνης από HDMI σε DVI-D Dual 5m M/M Καλώδιο Οθόνης από HDMI σε DVI-D Dual 5m M/M
[Λεπτομέρειες...]
 ΑΜΕΣΑ εντός 2-3Η
ΑΜΕΣΑ εντός 2-3Η 
 15,19 €  Αγορά 
Καλώδιο Οθόνης από HDMI σε DVI-D Single 10m M/M Καλώδιο Οθόνης από HDMI σε DVI-D Single 10m M/M
[Λεπτομέρειες...]
 ΑΜΕΣΑ εντός 24Ω
ΑΜΕΣΑ εντός 24Ω 
 12,65 €  Αγορά 
Καλώδιο Οθόνης από VGA σε DVI 1.5m HQ VGA to DVI Καλώδιο Οθόνης από VGA σε DVI 1.5m HQ VGA to DVI
[Λεπτομέρειες...]
 ΑΜΕΣΑ εντός 2-3Η
ΑΜΕΣΑ εντός 2-3Η 
 9,01 €  Αγορά 
Καλώδιο Οθόνης από VGA σε DVI-A 1,8m Καλώδιο Οθόνης από VGA σε DVI-A 1,8m
[Λεπτομέρειες...]
 ΑΜΕΣΑ εντός 24Ω
ΑΜΕΣΑ εντός 24Ω 
 8,37 €  Αγορά 
Καλώδιο Οθόνης από VGA σε DVI-A 3m Καλώδιο Οθόνης από VGA σε DVI-A 3m
[Λεπτομέρειες...]
 ΑΜΕΣΑ εντός 24Ω
ΑΜΕΣΑ εντός 24Ω 
 10,23 €  Αγορά 
Καλώδιο Οθόνης από VGA σε DVI-A 5m Καλώδιο Οθόνης από VGA σε DVI-A 5m
[Λεπτομέρειες...]
 ΑΜΕΣΑ εντός 24Ω
ΑΜΕΣΑ εντός 24Ω 
 12,09 €  Αγορά 
Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC F/O OUTDOORCABLE SC/SC 500M Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC F/O OUTDOORCABLE SC/SC 500M
[Λεπτομέρειες...]
 Επικοινωνήστε
Επικοινωνήστε 
 1.245,33 €  Αγορά 
Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC LC-LC 20m 9/125 LSZH Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC LC-LC 20m 9/125 LSZH
[Λεπτομέρειες...]
 Επικοινωνήστε
Επικοινωνήστε 
 37,81 €  Αγορά 
Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC LC-LC 30m  62,5/125 Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC LC-LC 30m 62,5/125
[Λεπτομέρειες...]
 Επικοινωνήστε
Επικοινωνήστε 
 108,50 €  Αγορά 
Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC LC-LC 5m 9/125 LSZH Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC LC-LC 5m 9/125 LSZH
[Λεπτομέρειες...]
 ΑΜΕΣΑ εντός 24Ω
ΑΜΕΣΑ εντός 24Ω 
 18,75 €  Αγορά 
Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC LC-SC 2m Duplex/Multimode Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC LC-SC 2m Duplex/Multimode
[Λεπτομέρειες...]
 Επικοινωνήστε
Επικοινωνήστε 
 17,73 €  Αγορά 
Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC LC-SC 3m 9/125 SingleMode LSZH Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC LC-SC 3m 9/125 SingleMode LSZH
[Λεπτομέρειες...]
 Επικοινωνήστε
Επικοινωνήστε 
 21,28 €  Αγορά 
Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC SC-SC 10M 62.5/125 Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC SC-SC 10M 62.5/125
[Λεπτομέρειες...]
 Επικοινωνήστε
Επικοινωνήστε 
 30,79 €  Αγορά 
Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC SC-SC 20m 50/125 DUPLEX LSZH Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC SC-SC 20m 50/125 DUPLEX LSZH
[Λεπτομέρειες...]
 Επικοινωνήστε
Επικοινωνήστε 
 37,45 €  Αγορά 
Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC SC-SC 20m 9/125μ SingleMode Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC SC-SC 20m 9/125μ SingleMode
[Λεπτομέρειες...]
 Επικοινωνήστε
Επικοινωνήστε 
 30,30 €  Αγορά 
Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC SC-SC 2M 62.5/125 Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC SC-SC 2M 62.5/125
[Λεπτομέρειες...]
 Επικοινωνήστε
Επικοινωνήστε 
 13,78 €  Αγορά 
Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC SC/SC 4G 100M Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC SC/SC 4G 100M
[Λεπτομέρειες...]
 Επικοινωνήστε
Επικοινωνήστε 
 572,88 €  Αγορά 
Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC ST-ST 1M 62.5/125 Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC ST-ST 1M 62.5/125
[Λεπτομέρειες...]
 Επικοινωνήστε
Επικοινωνήστε 
 12,77 €  Αγορά 
Εμφάνιση 1861 έως 1890 (από 2631 προϊόντα) Αποτελέσματα: [<< Προηγ.]  ... 61  62  63  64  65 ...  [Επομ. >>] 
Δειτε εδώ τις προσφορές του eshop

Καλάθι αγορών Περισσότερα
 
Άδειο καλάθι
Άδειο καλάθι
 
 
On-line Υποστήριξη
  Τεχνική Online Βοήθεια Alpha TechTEAM [επιλέξτε εκτέλεση] τηλ. 2551038444 εσωτ. 100

Alpha ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΑΕ
Προφίλ Facebook του/της Alpha ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΑΕ
 
 
Είσοδος Πελατών
 
Καλώς ήλθατε

E-Mail (Ηλ. Διεύθυνση):
Κωδικός:
Ξεχάσατε τον κωδικό σας;


 
 
Νέα προϊόντα Περισσότερα
   
 
Πληροφορίες
  - Όροι Χρήσης - Πληρωμές

- Δήλωση Απορρήτου

- Τρόποι Αποστολής

- Η Εταιρεία

- Όλοι Οι Κατασκευαστές

- Επικοινωνία

- Χάρτης Ιστότοπου
 
 


Alpha Πληροφορική Α.Ε
Η Εταιρία
Υπηρεσίες
Προιόντα Λογισμικού
eThraki.com ενημέρωση


 
 

@shop Alpha ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΑΕ
Πληροφορική Για Επιχειρήσεις
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ | ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ | ΚΟΜΟΤΗΝΗ
24h Online Shop
Τηλ: 2551038444 - Fax: 2551038282
Copyright © 2020 @Shop