@Shop
Άμεση Τεχνική Online Υποστήριξη
Alpha Online Τεχνική Υποστήριξη
Δείτε εδώ πλήρεις λύσεις πληροφορικής με το κλειδί στο χέρι με την φροντίδα & την μελέτη των μηχανικών μας
Μία λύση για κάθε ανάγκη
Δείτε εδώ μια επιλεγμένη προσφορά που δεν θα συναντήσετε πουθενά αλλού με εγγύηση χαμηλότερης τιμής
@Shop Προσφορά!
Ο λογαριασμός μου   Περιεχόμενα καλαθιού  Ολοκλήρωση αγοράς  Επικοινωνία


  Αρχική σελίδα » Νεα Προϊόντα

Δειτε εδώ τις τελευταίες παραλαβές και νέες κυκλοφορίες

Κατηγορίες
   Ανακατασκευασμένα Refurbished

 Έξυπνο Σπίτι - Iot

 Ολοκληρωμένες Λύσεις

 Υπολογιστές - NB->

 Hardware->

 Περιφερειακά->

 Επαγγελματικός Εξοπλισμός->

 Τηλεφωνία - Κέντρα->

 Barcode ΕΑΦΔΣΣ Καταμετρητές POS->

 Λογισμικό->

 Καλώδια - Βύσματα->

 Δικτυακά->

 Satellite TV - Digea -Κινητή PDA->

 Υπηρεσίες - Internet->

 Αναλώσιμα Χαρτικά->

 Μπαταρίες->

 Παιχνίδια-Games->

 Δώρα->

 Εργαλεία - Tools

 Stock-Second->

 Green Οικολογικά Προιόντα

 Ενέργεια Θέρμανση Φωτοβολταϊκά

 
 
Προσφορές Περισσότερα
  Disney USB Optical Mini Mouse TOY STORY
Disney USB Optical Mini Mouse TOY STORY
13,95 €
4,99 €
 
 
Επιλογές Πελατών
 
01.Τροφοδοτικό 12V DC 500mA OEM RD1200500-C55 Router Modem ZTE
02.Hard Disk Data Recover Σκληρού Δίσκου Ανάκτηση Δεδομένων (EL)
03.Θερμικά Ρολά Αριθμομηχανών-Ταμειακών-ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΑΦΔΣΣ 57x50mm
04.ΘΗΚΗ CD - DVD ROM ΠΛΑΣΤΙΚΟ SINGLE Slim Αδεια Θήκη CD/DVD
05.ΔΙΣΚΕΤΕΣ 3.5" Formatted 1,44Mb (Συσκευασία 10 τεμάχια Κουτί)
06.Θερμικά Ρολά Ταμειακών - POS ΕΚΤΥΠΩΤΩΝ 80mmX80m 80x73mm
07.Φις Ακροδέκτης Βύσμα RJ-11 Connector Τηλεφωνικός 6P4C RJ11
08.Lenovo G530 T3400 2,16GHz/3Gb/120GbSSDnew/DRW/VHP #RFB
09.Μπαταρία Συσσωρευτής 12V-7.2Ah Battery για UPS 151x65x94 Ultra
10.Ακουστικά-Μικρόφωνο CANYON Headband ΣΤΕΡΕΟΦΩΝΙΚΑ (CNR-HS8)
 
 
Κριτικές Περισσότερα
 
Βάση P03FSM 26"-42" Μαύρη TV LCD Ρυθμιζόμενη 75032
Το πήρα με καθε επιφύλαξη και με κριτήριο το κόστος αλλά και ..
5 από 5 αστέρια!
 
 
Online Χρήστες
  Επισκέπτες: 117
Συνολικά Προϊόντα: 5741
Περισσότεροι: 682
19307986 Επισκέψεις από: 10-04-2004

Προβολές Σελίδων: 74892373
 
 
Νεα Προϊόντα Νεα Προϊόντα
Εμφάνιση 199 έως 216 (από 5741 νέα προϊόντα) Αποτελέσματα: [<< Προηγ.]  ... 11  12  13  14  15 ...  [Επομ. >>] 
Εικόνα Μοντέλο Όνομα Προϊόντος
EPSON Printer L1110 ITS. A4/33ppm/USB/5760dpi Color [400-175] EPSON Printer L1110 ITS. A4/33ppm/USB/5760dpi Color
[Λεπτομέρειες...]

159,04 €
Αγορά
EPSON Printer M1170 ITS. A4/39ppm/2400/Duplex WiFi-L-U Workforce [400-176] EPSON Printer M1170 ITS. A4/39ppm/2400/Duplex WiFi-L-U Workforce
[Λεπτομέρειες...]

254,07 €
Αγορά
LEXMARK CX417DE Color Laser A4/30ppm/1200dpi/U-L PSC-FAX Duplex [430-317] LEXMARK CX417DE Color Laser A4/30ppm/1200dpi/U-L PSC-FAX Duplex
[Λεπτομέρειες...]

359,60 €
Αγορά
ICY BOX Enclosure M.2 NVMe SSD to Type-C Εξωτερική θήκη IB-1817M [070-340] ICY BOX Enclosure M.2 NVMe SSD to Type-C Εξωτερική θήκη IB-1817M
[Λεπτομέρειες...]

59,87 €
Αγορά
ICY BOX Enclosure M.2 SATA SSD to USB 3.1 Type-C Εξωτερική θήκη [070-339] ICY BOX Enclosure M.2 SATA SSD to USB 3.1 Type-C Εξωτερική θήκη
[Λεπτομέρειες...]

47,86 €
Αγορά
Alpha PC Power i7-9700/16Gb/512ssd+2Tb RTX2060-6Gb+Dell 27" Game [550-Power] Alpha PC Power i7-9700/16Gb/512ssd+2Tb RTX2060-6Gb+Dell 27" Game
[Λεπτομέρειες...]

2.230,00 €
Αγορά
Toshiba Portege Z30-E-10X 13.3" i5-8250U 8GB 256GB W10pro 13,3" [531-Z30] Toshiba Portege Z30-E-10X 13.3" i5-8250U 8GB 256GB W10pro 13,3"
[Λεπτομέρειες...]

1.385,01 €
Αγορά
EFB COUPLER SC Duplex Singlemode 53316.3 [650-133] EFB COUPLER SC Duplex Singlemode 53316.3
[Λεπτομέρειες...]

4,09 €
Αγορά
Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC SC-SC 20m 9/125μ SingleMode [650-132] Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC SC-SC 20m 9/125μ SingleMode
[Λεπτομέρειες...]

30,30 €
Αγορά
EPSON Video Projector EB-535W 3LCD/3400/ Short Throw [110-372] EPSON Video Projector EB-535W 3LCD/3400/ Short Throw
[Λεπτομέρειες...]

1.857,57 €
Αγορά
Μπαταρίες Αλκαλικές Intenso Battery LR06-AA 1,5V 4blister [160-576] Μπαταρίες Αλκαλικές Intenso Battery LR06-AA 1,5V 4blister
[Λεπτομέρειες...]

1,00 €
Αγορά
Intenso USB Stick 8GB 3.0 Premium Line [025-551] Intenso USB Stick 8GB 3.0 Premium Line
[Λεπτομέρειες...]

8,11 €
Αγορά
Intenso USB Stick 32GB Speed Line 3.0 [025-550] Intenso USB Stick 32GB Speed Line 3.0
[Λεπτομέρειες...]

7,39 €
Αγορά
Intenso USB Stick 16B 3.0 Speed Line [025-549] Intenso USB Stick 16B 3.0 Speed Line
[Λεπτομέρειες...]

5,49 €
Αγορά
Intenso USB Stick 64GB 2.0 Rainbow Line orange [025-548] Intenso USB Stick 64GB 2.0 Rainbow Line orange
[Λεπτομέρειες...]

7,99 €
Αγορά
Intenso Micro SD Card 32GB Class 10 με Adaptor [025-547] Intenso Micro SD Card 32GB Class 10 με Adaptor
[Λεπτομέρειες...]

7,40 €
Αγορά
Intenso Micro SD Card 16GB Class 10 Incl.Adaptor [025-546] Intenso Micro SD Card 16GB Class 10 Incl.Adaptor
[Λεπτομέρειες...]

5,78 €
Αγορά
EPSON Printer M1140 ITS. A4/39ppm/2400/Duplex USB Workforce [400-] EPSON Printer M1140 ITS. A4/39ppm/2400/Duplex USB Workforce
[Λεπτομέρειες...]

267,20 €
Αγορά
Εμφάνιση 199 έως 216 (από 5741 νέα προϊόντα) Αποτελέσματα: [<< Προηγ.]  ... 11  12  13  14  15 ...  [Επομ. >>] 
Δειτε εδώ τις προσφορές του eshop

Καλάθι αγορών Περισσότερα
 
Άδειο καλάθι
Άδειο καλάθι
 
 
On-line Υποστήριξη
  Τεχνική Online Βοήθεια Alpha TechTEAM [επιλέξτε εκτέλεση] τηλ. 2551038444 εσωτ. 100

Alpha ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΑΕ
Προφίλ Facebook του/της Alpha ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΑΕ
 
 
Είσοδος Πελατών
 
Καλώς ήλθατε

E-Mail (Ηλ. Διεύθυνση):
Κωδικός:
Ξεχάσατε τον κωδικό σας;


 
 
Νέα προϊόντα Περισσότερα
   
 
Πληροφορίες
  - Όροι Χρήσης - Πληρωμές

- Δήλωση Απορρήτου

- Τρόποι Αποστολής

- Η Εταιρεία

- Όλοι Οι Κατασκευαστές

- Επικοινωνία

- Χάρτης Ιστότοπου
 
 


Alpha Πληροφορική Α.Ε
Η Εταιρία
Υπηρεσίες
Προιόντα Λογισμικού
eThraki.com ενημέρωση


 
 

@shop Alpha ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΑΕ
Πληροφορική Για Επιχειρήσεις
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ | ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ | ΚΟΜΟΤΗΝΗ
24h Online Shop
Τηλ: 2551038444 - Fax: 2551038282
Copyright © 2019 @Shop