@Shop
Άμεση Τεχνική Online Υποστήριξη
Alpha Online Τεχνική Υποστήριξη
Δείτε εδώ πλήρεις λύσεις πληροφορικής με το κλειδί στο χέρι με την φροντίδα & την μελέτη των μηχανικών μας
Μία λύση για κάθε ανάγκη
Δείτε εδώ μια επιλεγμένη προσφορά που δεν θα συναντήσετε πουθενά αλλού με εγγύηση χαμηλότερης τιμής
@Shop Προσφορά!
Ο λογαριασμός μου   Περιεχόμενα καλαθιού  Ολοκλήρωση αγοράς  Επικοινωνία


  Αρχική σελίδα » Νεα Προϊόντα

Δειτε εδώ τις τελευταίες παραλαβές και νέες κυκλοφορίες

Κατηγορίες
   Ανακατασκευασμένα Refurbished

 Έξυπνο Σπίτι - Iot

 Ολοκληρωμένες Λύσεις

 Υπολογιστές - NB->

 Hardware->

 Περιφερειακά->

 Επαγγελματικός Εξοπλισμός->

 Τηλεφωνία - Κέντρα->

 Barcode ΕΑΦΔΣΣ Καταμετρητές POS->

 Λογισμικό->

 Καλώδια - Βύσματα->

 Δικτυακά->

 Satellite TV - Digea -Κινητή PDA->

 Υπηρεσίες - Internet->

 Αναλώσιμα Χαρτικά->

 Μπαταρίες->

 Παιχνίδια-Games->

 Δώρα->

 Εργαλεία - Tools

 Stock-Second->

 Green Οικολογικά Προιόντα

 Ενέργεια Θέρμανση Φωτοβολταϊκά

 
 
Προσφορές Περισσότερα
  Disney Optical Mouse Cars Mc Queen
Disney Optical Mouse Cars Mc Queen
13,95 €
9,99 €
 
 
Επιλογές Πελατών
 
01.EPSON WorkForce Pro WF-8510DWF A3/A4 24ppm PSC-Fax WiFi/Duplex
02.Hard Disk Data Recover Σκληρού Δίσκου Ανάκτηση Δεδομένων (EL)
03.Θερμικά Ρολά Αριθμομηχανών-Ταμειακών Μηχ-ΦΟΡΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΑΦΔΣΣ 57mm
04.ΘΗΚΗ CD - DVD ROM ΠΛΑΣΤΙΚΟ SINGLE Slim Αδεια Θήκη CD/DVD
05.ΔΙΣΚΕΤΕΣ 3.5" Formatted 1,44Mb (Συσκευασία 10 τεμάχια Κουτί)
06.ΘΕΡΜΙΚΑ ΡΟΛΑ ΑΡΙΘΜOMHXAΝΩΝ-ΤΑΜΕΙΑΚΩΝ-POS ΕΚΤΥΠΩΤΩΝ 80mmX80m
07.Φις Ακροδέκτης Βύσμα RJ-11 Connector Τηλεφωνικός 6P4C RJ11
08.Lenovo G530 T3400 2,16GHz/3Gb/120GbSSDnew/DRW/VHP #RFB
09.Μπαταρία Συσσωρευτής 12V-7.2Ah Battery για UPS 151x65x94 Ultra
10.Ακουστικά-Μικρόφωνο CANYON Headband ΣΤΕΡΕΟΦΩΝΙΚΑ (CNR-HS8)
 
 
Κριτικές Περισσότερα
 
Ανάπτυξη Δυναμικού WebSite Ιστότοπου Πακέτο Prospot - PORTAL
Το τμήμα ανάπτυξης Alpha Web TEAM ολοκλήρωσε τον δικτυακό τό ..
5 από 5 αστέρια!
 
 
Online Χρήστες
  Επισκέπτες: 67
Συνολικά Προϊόντα: 5411
Περισσότεροι: 682
18015937 Επισκέψεις από: 10-04-2004

Προβολές Σελίδων: 66805101
 
 
Νεα Προϊόντα Νεα Προϊόντα
Εμφάνιση 1171 έως 1188 (από 5411 νέα προϊόντα) Αποτελέσματα: [<< Προηγ.]  ... 66  67  68  69  70 ...  [Επομ. >>] 
Εικόνα Μοντέλο Όνομα Προϊόντος
Ενσύρματο Τηλέφωνο Telco GCE-6087 [130-332] Ενσύρματο Τηλέφωνο Telco GCE-6087
[Λεπτομέρειες...]

28,79 €
Αγορά
Ενσύρματο τηλέφωνο OSIO OSW-4710B [130-331] Ενσύρματο τηλέφωνο OSIO OSW-4710B
[Λεπτομέρειες...]

25,31 €
Αγορά
Ασύρματο Τηλέφωνο SIEMENS GIGASET A120 Blue [130-330] Ασύρματο Τηλέφωνο SIEMENS GIGASET A120 Blue
[Λεπτομέρειες...]

22,94 €
Αγορά
Ασύρματο Τηλέφωνο SIEMENS GIGASET A120 White [130-329] Ασύρματο Τηλέφωνο SIEMENS GIGASET A120 White
[Λεπτομέρειες...]

22,94 €
Αγορά
INTEL Pentium Dual Core G4520 3,6G/1151/3MB/Intel HD Skylake [000-225] INTEL Pentium Dual Core G4520 3,6G/1151/3MB/Intel HD Skylake
[Λεπτομέρειες...]

107,43 €
Αγορά
Dell NB Inspiron 15 3567 i3-6006U/4G/1TB/IntelHD/Win10 15,6" [531-033] Dell NB Inspiron 15 3567 i3-6006U/4G/1TB/IntelHD/Win10 15,6"
[Λεπτομέρειες...]

443,30 €
Αγορά
ESP CORSAIR Ενσύρματο χειριστήριο για PS2, PS3 και PC [450-463] ESP CORSAIR Ενσύρματο χειριστήριο για PS2, PS3 και PC
[Λεπτομέρειες...]

12,09 €
Αγορά
Konig Bluetooth USB-Adapter v4.0 USB CS BLUEKEY 200 [140-319] Konig Bluetooth USB-Adapter v4.0 USB CS BLUEKEY 200
[Λεπτομέρειες...]

14,88 €
Αγορά
Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC ST-ST 3M 50/125 [650-] Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC ST-ST 3M 50/125
[Λεπτομέρειες...]

14,80 €
Αγορά
Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC ST-ST 2M 62.5/125 [650-] Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC ST-ST 2M 62.5/125
[Λεπτομέρειες...]

13,78 €
Αγορά
Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC ST-ST 1M 9/125 Singlemode [650-] Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC ST-ST 1M 9/125 Singlemode
[Λεπτομέρειες...]

13,20 €
Αγορά
Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC ST-ST 1M 62.5/125 [650-] Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC ST-ST 1M 62.5/125
[Λεπτομέρειες...]

12,77 €
Αγορά
Skyworth 49'' FullHD 49E2000 ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ SMART με δορυφορικό δέκτη [49E2000] Skyworth 49'' FullHD 49E2000 ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ SMART με δορυφορικό δέκτη
[Λεπτομέρειες...]

369,99 €
Αγορά
Πληκτρολόγιο Wired Element KB-150U Ελληνικό μαύρο GR [090-216] Πληκτρολόγιο Wired Element KB-150U Ελληνικό μαύρο GR
[Λεπτομέρειες...]

8,03 €
Αγορά
Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC LC-SC 3m 9/125 SINGLEMODE LSZH [650-115] Καλώδιο Οπτικής Ινας FIBER OPTIC LC-SC 3m 9/125 SINGLEMODE LSZH
[Λεπτομέρειες...]

21,28 €
Αγορά
PATRIOT VIPER USB3.1 064GB CAPLESS, 2567x/433x [025-516] PATRIOT VIPER USB3.1 064GB CAPLESS, 2567x/433x
[Λεπτομέρειες...]

20,53 €
Αγορά
PATRIOT SUPERSONIC BOOST XT USB3.0 032GB  PEN-CAP 1000 [025-514] PATRIOT SUPERSONIC BOOST XT USB3.0 032GB PEN-CAP 1000
[Λεπτομέρειες...]

14,21 €
Αγορά
PATRIOT SUPERSONIC BOOST XT USB3.0 016GB PEN-CAP,600x [025-513] PATRIOT SUPERSONIC BOOST XT USB3.0 016GB PEN-CAP,600x
[Λεπτομέρειες...]

9,48 €
Αγορά
Εμφάνιση 1171 έως 1188 (από 5411 νέα προϊόντα) Αποτελέσματα: [<< Προηγ.]  ... 66  67  68  69  70 ...  [Επομ. >>] 
Δειτε εδώ τις προσφορές του eshop

Καλάθι αγορών Περισσότερα
 
Άδειο καλάθι
Άδειο καλάθι
 
 
On-line Υποστήριξη
  Τεχνική Online Βοήθεια Alpha TechTEAM [επιλέξτε εκτέλεση] τηλ. 2551038444 εσωτ. 100

Alpha ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΑΕ
Προφίλ Facebook του/της Alpha ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΑΕ
 
 
Είσοδος Πελατών
 
Καλώς ήλθατε

E-Mail (Ηλ. Διεύθυνση):
Κωδικός:
Ξεχάσατε τον κωδικό σας;


 
 
Νέα προϊόντα Περισσότερα
   
 
Πληροφορίες
  - Όροι Χρήσης - Πληρωμές

- Δήλωση Απορρήτου

- Τρόποι Αποστολής

- Η Εταιρεία

- Όλοι Οι Κατασκευαστές

- Επικοινωνία

- Χάρτης Ιστότοπου
 
 


Alpha Πληροφορική Α.Ε
Η Εταιρία
Υπηρεσίες
Προιόντα Λογισμικού
eThraki.com ενημέρωση


 
 

@shop Alpha ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΑΕ
Πληροφορική Για Επιχειρήσεις
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ | ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ | ΚΟΜΟΤΗΝΗ
24h Online Shop
Τηλ: 2551038444 - Fax: 2551038282
Copyright © 2019 @Shop